укр | рус
Інформаційний лист
0
Начальникам відділів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій

  далі
Акція для аптек!
0
Торговий дім «Медіфлора» пропонує Вам взяти участь в акції «Час з Медіфлорою».
  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

ІМУНО-ФЛОРА
СКЛАД: суміш сухих екстрактів солодів ячменю, вівса, пшениці (суха форма продукту «Золоті зерна») з додаванням коренів женьшеню, плодів анісу, кореневищ з корінням елеутерококу, ехінацеї, оману, стевії, вітамінів А, С, В1 та В2. Виявляє тонізуючу, стимулюючу, адаптогенну дію при фізичній та розумовій втомі, порушеннях діяльності серцево-судинної системи, гіпофункції статевих залоз, неврастенії, після перенесених захворювань, приводять до виснаження організму.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ дітям і дорослим як природне джерело вітамінів, біологічно-активних речовин, амінокислот та мікроелементів з метою посилення загального опору організму, а також для підвищення імунітету.

ВЖИВАТИ: дорослим та дітям старшим 12 років – по 2 капсули тричі на день, дітям від 7 до 12 років – по одній капсулі тричі на день, до їди, запиваючи водою. Курс – 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

ЕФЕКТИВНІСТЬ підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН України.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: при температурі зберігання від 5 до 20ºС та відносній вологості повітря не вище 70%. Кінцевий термін споживання вказаний на блістері. Для запобігання небажаних наслідків рекомендуємо не вживати препарат після закінчення зазначеного кінцевого терміну споживання. Враховуючи значну цікавість дітей, рекомендуємо зберігати препарат в недоступному для дітей місці.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: особиста чутливість до компонентів.

УПАКОВКА: 30 капсул по 400 мг в блістерах.