укр | рус
Відкрився інтернет-магазин!
0
Ласкаво просимо в новий інтернет-магазин Торгового Дому «Медіфлора».
  далі
Інформаційний лист
0
Начальникам відділів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій

  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

РЕЛАКС-ФЛОРА
СКЛАД: суміш сухих екстрактів солодів ячменю, вівса, пшениці (суха форма продукту "Золоті зерна") з додаванням кореневищ та коріння валеріани, шишок хмелю, трави кропиви собачої, меліси, квітів ромашки аптечної.
Поліпшує обмінні процеси організму, розумову та фізичну працездатність, нормалізує функції центральної нервової системи. Виявляє заспокійливу дію при неврозах. Стабілізує артеріальний тиск, поліпшує роботу серця.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ як заспокійливий засіб, для нормалізації діяльності центральної нервової системи, профілактики стресу та усунення його вегетативних проявів (пітливість, серцебиття, запаморочення), профілактики порушень сну.

ВЖИВАТИ: дорослим та дітям від 12 років - по 2 капсули тричі на день, дітям від 7 до 12 років - по 1 капсулі тричі на день, до їди, запиваючи водою. Курс - 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

ЕФЕКТИВНІСТЬ підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН України.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці при температурі зберігання від 5 до 20° С. Кінцевий термін споживання вказаний на блістері. Для запобігання небажаних наслідків рекомендуємо не вживати препарат після закінчення зазначеного терміну придатності.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі. Враховуючи значну цікавість дітей, рекомендуємо зберігати препарат в недоступному для дітей місці.

УПАКОВКА: 30 капсул по 300 мг в блістерах.