укр | рус
Відкрився інтернет-магазин!
0
Ласкаво просимо в новий інтернет-магазин Торгового Дому «Медіфлора».
  далі
Інформаційний лист
0
Начальникам відділів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій

  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

ПОТЕНТИН-ФЛОРА
СКЛАД: ендосперм пророщеної кукурудзи (прозер кукурудзяний) з корою йохімбе, листям талабану (ярутка польова), коренями женьшеню, імбиру.
Імунотропний засіб, м'яко діючий афродизіак. Виявляє загальнотонізуючу дію,+ зміцнює імунітет. Зміцнює статеву систему: поліпшує сперматогенез, підсилює периферійний кровообіг.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ як загальнотонізуючий препарат, а також чоловікам для стабілізації потенції.

ВЖИВАТИ: дорослим по 1 капсулі три рази на день, до їди, запиваючи водою. Курс - 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

ЕФЕКТИВНІСТЬ підтверджена клінічними дослідженнями НДІ урології АМН України.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці при температурі зберігання від 5 до 20° С. Кінцевий термін споживання вказаний на блістері. Для запобігання небажаних наслідків рекомендуємо не вживати препарат після закінчення терміну придатності.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі. Враховуючи значну цікавість дітей, рекомендуємо зберігати препарат в недоступному для дітей місці.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: дітям та підліткам до 18 років, органічні ушкодження сечостатевої системи, венеричні захворювання, гіпертонічна хвороба у стадії декомпенсації.

УПАКОВКА: 30 капсул по 300 мг в блістерах.