укр | рус
УВАГА!
0
Розпочинається активна рекламна кампанія!
  далі
Проблеми сучасної людини
0
Як же зберегти здоров’я? Як продовжити активну фазу життя, зберегти творчий потенціал? Питання непросте, і хвилює воно сьогодні практично всіх.
  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

ЕНТЕРО-ФЛОРА
СКЛАД: суміш сухих екстрактів солодів ячменю, вівса, пшениці (суха форма продукту "Золоті зерна") з доданням кореневищ аїру, насіння льону, кориці, трави звіробою звичайного, полину гіркого, кореневищ та коріння валеріани, квітів ромашки аптечної.
Виявляє протизапальну та антисептичну дії. Нормалізує роботу травного тракту, створює оптимальне середовище для відновлення мікрофлори кишківника.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ для нормалізації функцій товстого кишківника, для профілактики загострень та у комплексному лікуванні запальних захворювань товстого кишківника (колітів, синдрому подразненого товстого кишківника). У комплексному лікуванні діарей. Для профілактики та у комплексному лікуванні хронічних захворювань травного тракту (закрепи, проноси, коліти, спазми, синдром подразненого кишківника).

ВЖИВАТИ: дорослим та дітям старшим 12 років - по 2 капсули тричі на день, дітям від 7 до 12 років - по одній капсулі тричі на день, до їди, запиваючи водою. Курс - 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

ЕФЕКТИВНІСТЬ підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН України.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці при температурі зберігання від 5 до 20° С. Кінцевий термін споживання вказаний на блістері. Для запобігання небажаних наслідків рекомендуємо не вживати препарат після закінчення зазначеного терміну придатності.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому, захищеному від сонця місці при кімнатній температурі. Враховуючи значну цікавість дітей, рекомендуємо зберігати препарат в недоступному для дітей місці.

УПАКОВКА: 30 капсул по 400 мг в блістерах.