укр | рус
Відкрився інтернет-магазин!
0
Ласкаво просимо в новий інтернет-магазин Торгового Дому «Медіфлора».
  далі
Інформаційний лист
0
Начальникам відділів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій

  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

ГЕПАТО-ФЛОРА
СКЛАД: суміш сухих екстрактів солодів ячменю, вівса, пшениці (суха форма продукту "Золоті зерна") з додаванням плодів розторопші, квітів цмину піскового (безсмертника), насіння гарбуза, кукурудзяних рилець.
Поліпшує обмінні процеси в організмі, знижує рівень холестерину в печінці. Виявляє жовчогінну дію, сприяє регенерації клітин печінки, нормалізує роботу травного тракту.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ для профілактики захворювань та поліпшення функцій печінки та жовчного міхура. Як допоміжний засіб при жировій дистрофії печінки та при токсичних ураженнях клітин печінки (важкі метали, пестициди, алкоголь, інше). В комплексному лікуванні та реабілітації хронічних захворювань печінки та жовчного міхура, в тому числі хронічних гепатитів (вірусних, токсичних, алкогольних).

ВЖИВАТИ: дорослим та дітям старшим 12 років - по 2 капсули тричі на день, дітям від 7 до 12 років - по одній капсулі тричі на день, до їди, запиваючи водою. Курс - 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

ЕФЕКТИВНІСТЬ підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН України.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці при температурі зберігання від 5 до 20°С. Кінцевий термін споживання вказаний на блістері. Для запобігання небажаних наслідків рекомендуємо не вживати препарат після закінчення зазначеного терміну придатності.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі. Враховуючи значну цікавість дітей, рекомендуємо зберігати препарат в недоступному для дітей місці.

УПАКОВКА: 30 капсул по 400 мг в блістерах.