укр | рус
Відкрився інтернет-магазин!
0
Ласкаво просимо в новий інтернет-магазин Торгового Дому «Медіфлора».
  далі
Інформаційний лист
0
Начальникам відділів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій

  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

ГАСТРИН-ФЛОРА
СКЛАД: суміш сухих екстрактів солодів ячменю, вівса, пшениці (суха форма продукту "Золоті зерна") з доданням деревію, м'яти перцевої, кореневищ аїру, насіння льону.
Суміш сухих екстрактів солодів ячменю, вівса, пшениці мають властивість покращувати обмінні процеси в організмі, нормалізують моторно-евакуаторну функцію шлунка та виявляють цитопротекторну дію. В якості компонентів, що підвищують біологічні властивості БАД "Золоті зерна", використано лікарські рослини. Виявляє знеболюючу та спазмолітичну дії, позитивно впливає на секреторну та моторну функції травного тракту, поліпшує апетит. Підвищує опір слизової оболонки шлунку впливу подразників (токсини, медичні препарати і т.д.).

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ для профілактики захворювань шлунку та 12-палої кишки, а також в комплексному лікуванні виразкової хвороби шлунку та 12-палої кишки.

ВЖИВАТИ: дорослим та дітям старшим 12 років - по 2 капсули тричі на день, дітям від 7 до 12 років - по одній капсулі тричі на день, до їди, запиваючи водою. Курс - 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

ЕФЕКТИВНІСТЬ підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН України.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці при температурі зберігання від 5 до 20°С. Кінцевий термін споживання вказаний на блістері. Для запобігання небажаних наслідків рекомендуємо не вживати препарат після закінчення зазначеного терміну придатності.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі. Враховуючи значну цікавість дітей, рекомендуємо зберігати препарат в недоступному для дітей місці.

УПАКОВКА: 30 капсул по 300 мг в блістерах.