укр | рус
Відкрився інтернет-магазин!
0
Ласкаво просимо в новий інтернет-магазин Торгового Дому «Медіфлора».
  далі
Інформаційний лист
0
Начальникам відділів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій

  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

БРОНХО-ФЛОРА
СКЛАД: суміш сухих екстрактів солодів ячменю, вівса, пшениці (суха форма продукту "Золоті зерна") з доданням листя шавлії лікарської, мати-й-мачухи, кропиви дводомної, подорожника великого, трави фіалки трикольорової, квітів липи серцелистої.
Поліпшує обмінні процеси в організмі, підвищує опір організму респіраторним інфекціям. Виявляє відхаркувальну, протизапальну, знеболювальну, антисептичну та протикашльову дії.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ для профілактики та у комплексному лікуванні гострих та хронічних захворювань органів дихання, в тому числі в комплексному лікуванні ГРВІ та інших застудних захворювань.

ВЖИВАТИ: дорослим та дітям старшим 12 років - по 2 капсули тричі на день, дітям від 7 до 12 років - по одній капсулі тричі на день, до їди, запиваючи водою. Курс - 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

ЕФЕКТИВНІСТЬ підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН України.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці при температурі зберігання від 5 до 20° С. Кінцевий термін споживання вказаний на блістері. Для запобігання небажаних наслідків рекомендуємо не вживати препарат після закінчення зазначеного терміну придатності.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі. Враховуючи значну цікавість дітей, рекомендуємо зберігати препарат в недоступному для дітей місці.

УПАКОВКА: 30 капсул по 400 мг в блістерах.