укр | рус
УВАГА!
0
Розпочинається активна рекламна кампанія!
  далі
Проблеми сучасної людини
0
Як же зберегти здоров’я? Як продовжити активну фазу життя, зберегти творчий потенціал? Питання непросте, і хвилює воно сьогодні практично всіх.
  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

АНТИАНЕМІН-ФЛОРА
СКЛАД: суміш сухих екстрактів солодів ячменю, вівса, пшениці (суха форма продукту "Золоті зерна") з доданням плодів шипшини, глюконату заліза, фолієвої кислоти, вітамінів В1, В6.
Антианемін-флора містить всі необхідні компоненти для побудови гемоглобіну, зокрема: повноцінні білки і вітаміни, що є основою синтезу білка гемоглобіну, а також легкозасвоювані вуглеводи та оптимальну кількість мінеральних речовин, необхідних для побудови гема. Усуває дефіцит заліза в організмі, стимулює кровотворення, підвищує опір організму інфекціям.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ для профілактики анемій, в т.ч. у дітей, вагітних жінок та жінок, що годують грудьми.

ВЖИВАТИ: дорослим та дітям старшим 12 років - по 2 капсули тричі на день, дітям від 7 до 12 років - по одній капсулі тричі на день, безпосередньо перед їдою або під час їди, запиваючи водою. Курс - 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

ЕФЕКТИВНІСТЬ підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН України.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці при температурі зберігання від 5 до 20° С. Кінцевий термін споживання вказаний на блістері. Для запобігання небажаних наслідків рекомендуємо не вживати препарат після закінчення зазначеного терміну придатності.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі. Враховуючи значну цікавість дітей, рекомендуємо зберігати препарат в недоступному для дітей місці.

УПАКОВКА: 30 капсул по 300 мг в блістерах.