укр | рус
Відкрився інтернет-магазин!
0
Ласкаво просимо в новий інтернет-магазин Торгового Дому «Медіфлора».
  далі
Інформаційний лист
0
Начальникам відділів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій

  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

АБСОЛЮТНО ПРИРОДНІ ПРЕПАРАТИ на основі
полісолодових екстратів ячменю, вівса та пшениці
000064_gastrin_girl.pngПродукція компанії МЕДІФЛОРА - результат тривалої та клопіткої праці вітчизняних науковців. Довгі роки досліджень вилились у науково-практичні рекомендації та відшліфовані рецепти, які не мають прямих аналогів у світовій практиці.

Ретельно відпрацьовані технологічні процеси запобігають руйнуванню корисних речовин, в тому числі і вітамінів. Всі препарати пройшли клінічні випробування. Якість та можливість їх використання для лікувально-профілактичного застосування підтверджено гігієничними висновками МОЗ України

Препарати розроблено Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології Академії медичних наук України разом із співробітниками Національного державного університету харчових технологій.АНТИАНЕМІН-ФЛОРА
Рекомендовано вживати для профілактики анемій, в т.ч. у дітей, вагітних жінок та жінок, що годують грудьми.

БРОНХО-ФЛОРА
Рекомендовано вживати для профілактики та у комплексному лікуванні гострих та хронічних захворювань органів дихання, в тому числі в комплексному лікуванні ГРВІ та інших застудних захворювань.

ГАСТРИН-ФЛОРА
Рекомендовано вживати для профілактики захворювань шлунку та 12-палої кишки, а також в комплексному лікуванні виразкової хвороби шлунку та 12-палої кишки.

ГЕПАТО-ФЛОРА
Рекомендовано вживати для профілактики захворювань та поліпшення функцій печінки та жовчного міхура. Як допоміжний засіб при жировій дистрофії печінки та при токсичних ураженнях клітин печінки (важкі метали, пестициди, алкоголь, інше). В комплексному лікуванні та реабілітації хронічних захворювань печінки та жовчного міхура, в тому числі хронічних гепатитів (вірусних, токсичних, алкогольних).

ЕНТЕРО-ФЛОРА
Рекомендовано вживати для нормалізації функцій товстого кишківника, для профілактики загострень та у комплексному лікуванні запальних захворювань товстого кишківника (колітів, синдрому подразненого товстого кишківника). У комплексному лікуванні діарей. Для профілактики та у комплексному лікуванні хронічних захворювань травного тракту (закрепи, проноси, коліти, спазми, синдром подразненого кишківника).

ПАНКРЕО-ФЛОРА
Рекомендовано вживати для нормалізації зовнішньосекреторної функції підшлункової залози, нормалізації процесів травлення. Під час лікування в якості допоміжного засобу при гострих та хронічних захворюваннях підшлункової залози, при порушеннях дієти. Для профілактики захворювань підшлункової залози.

ПОТЕНТИН-ФЛОРА
Рекомендовано вживати як загальнотонізуючий препарат, а також чоловікам для стабілізації потенції.

РЕЛАКС-ФЛОРА
Рекомендовано вживати як заспокійливий засіб, для нормалізації діяльності центральної нервової системи, профілактики стресу та усунення його вегетативних проявів (пітливість, серцебиття, запаморочення), профілактики порушень сну.

ІМУНО-ФЛОРА
Рекомендовано вживати дітям і дорослим як природне джерело вітамінів, біологічно-активних речовин, амінокислот та мікроелементів з метою посилення загального опору організму, а також для підвищення імунітету.

ЙОДО-ФЛОРА
Рекомендовано вживати дітям і дорослим як природне джерело вітамінів, біологічно-активних речовин, амінокислот та мікроелементів, в тому числі органічного йоду, для нормалізації функціонального стану щитовидної залози.

ОКСІ-ФЛОРА
Рекомендовано вживати дітям і дорослим як природне джерело біологічно-активних речовин, вітамінів, мікроелементів та природних антиоксидантів, для запобігання розвитку хронічних захворювань та процесів передчасного старіння.

ОСТЕО-ФЛОРА
Рекомендовано вживати дітям і дорослим як природне джерело біологічно-активних речовин, вітамінів, амінокислот та мінеральних елементів для оптимізації фосфорно-кальцієвого обміну та профілактики остеопорозу.

ЕКСТРАКТ ПОЛІСОЛОДОВИЙ «ПОЛІСОЛ»
Рекомендовано вживати при високих фізичних навантаженнях; для покращення статевої функції у чоловіків; під час вагітності захищає зуби та волосся жінок від ушкодження, викликаного втратою потрібних мікроелементів; при тривалих захворюваннях, виснаженні, анеміях; при запальних хворобах шлунку, нирок, жовчного міхура.

ЕКСТРАКТ ПОЛІСОЛОДОВИЙ "ПОЛІСОЛ З ШИПШИНОЮ"
Рекомендовано вживати При високих фізичних навантаженнях; для покращення статевої функції у чоловіків; під час вагітності захищає зуби та волосся жінок від ушкодження, викликаного втратою потрібних мікроелементів; при тривалих захворюваннях, виснаженні, анеміях; при запальних хворобах шлунку, нирок, жовчного міхура.