укр | рус
Відкрився інтернет-магазин!
0
Ласкаво просимо в новий інтернет-магазин Торгового Дому «Медіфлора».
  далі
Інформаційний лист
0
Начальникам відділів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій

  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

Інформаційний лист

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ Республіканський центр науково-медичної інформації

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ


НАЧАЛЬНИКУ ВІДДІЛУ (УПРАВЛІННЯ) ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Пропонуються для впровадження в практику профільних лікувально-профілактичних закладів області (міста, району) нові біологічно активні добавки «Гастрин-флора», «Бронхо-флора», «Релакс-флора» на основі солодів злаків та лікарських трав в комплексі лікувально-профілактичних заходів для дітей з хронічним гастродуоденітом, рецидивуючим бронхітом та вегетативними дисфункціями на різних етапах реабілітації: стаціонар-поліклініка-місцевий санаторій.

В Інституті ПАГ АМН України спільно а ТОВ "Медіфлора" створено нові біологічно активні харчові добавки на основі солодів злакових культур (пшениці, вівса, ячменю та кукурудзи) в поєднанні з лікарськими травами, які можуть застосовуватися при різних хронічних соматичних захворюваннях: «Гастрит-флора» - при хронічних захворюваннях гастродуоденальної зони; «Бронхо-флора» - при бронхолегеневих захворюваннях; «Релакс-флора» - при вегетативних порушеннях. ТУ У 15.8-32049120-001-2003.

Завдяки новим унікальним технологіям вдалося поєднати цілющі властивості солодів злаків та лікарських трав, що підвищило біологічні та терапевтичні властивості цих біологічно активних добавок. За рахунок спеціально розроблених технологій виробництва в солодах вдалося не тільки зберегти оптимальний набір харчових речовин - вуглеводів, білків, в тому числі незамінних амінокислот, поліфенольних речовин, але і підвищити вміст вітамінів (А, В, С, РР, Е), рослинних ферментів (альфа- і бета-амілази), пептидаз, фітази, амілофосфатази).

До складу «Гастрин-флори» входить суміш сухих солодів злаків та лікарських трав: деревію, кореню аїру, м'яти перцевої, сім'я льону. Дослідженнями встановлено протизапальні, цитопротективні та адаптогенні властивості біологічно активних добавок. Рекомендується застосовувати в комплексі лікувально-профілактичних заходів у дітей при хронічних гастродуоденітах, гастритах, функціональних захворюваннях шлунку та 12-палої кишки, не залежно від кислотоутворюючої функції шлунку.

«Бронхо-флора» складається із суміші сухих солодів злаків та лікарських трав: мати й мачуха, кропива дводомна, подорожник великий, листя шавлії, фіалки триколірної, квітів липи серцелистної. Має протизапальні, бронхолітичні та імуномодулюючі властивості. Рекомендується застосовувати в комплексі лікувально-профілактичних заходів у дітей при гострих вірусних інфекціях, при бронхітах (гострому та рецидивуючому), гострих пневмоніях в періоді реконвалісценції.


                 До складу «Релакс-флори» входить суміш сухих солодів злаків та лікарських

трав: меліса, корінь валеріани, шишки хмелю, ромашка, пустирник. Має седативні властивості та нормалізує тонус вегетативної нервової системи. Рекомендується застосовувати в комплексі лікувально-профілактичних заходів у дітей з вегетативними порушеннями.

Рекомендується вживати біологічно активні добавки «Гастрин-флора», «Бронхо-флора», «Релакс-флора»: дітям від 7 до 12 років - 1 капсула три рази на день, дітям старше 12 років - 2 капсули три рази на день до вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю води, курс 30-45 днів. Такі курси доцільно проводити 2-3 рази на рік.

Інформаційний лист складено за матеріалами НДР, яка виконувалася як фрагмент завдання постанови Кабінету міністрів України від 6 серпня 2003 року №1212 "Розроблення активних біологічних харчових продуктів для дітей".