укр | рус
Відкрився інтернет-магазин!
0
Ласкаво просимо в новий інтернет-магазин Торгового Дому «Медіфлора».
  далі
Інформаційний лист
0
Начальникам відділів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій

  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

ЙОДО-ФЛОРА
СКЛАД: суміш сухих екстрактів солодів ячменю, вівса, пшениці (суха форма продукту «Золоті зерна») з доданням ламінарії, спіруліни, листя м’яти, кропиви, суцвіть артишоку. Йод покращує асиміляцію білку, засвоювання фосфору, кальцію та заліза, активує ряд ферментів. Під впливом Йоду знижується густина крові, нормалізується тонус судин та артеріальний тиск.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ дітям і дорослим як природне джерело вітамінів, біологічно-активних речовин, амінокислот та мікроелементів, в тому числі органічного йоду, для нормалізації функціонального стану щитовидної залози.

ВЖИВАТИ: дорослим та дітям старшим 12 років – по 2 капсули тричі на день, дітям від 7 до 12 років – по одній капсулі тричі на день, до їди, запиваючи водою. Курс – 30-45 днів. Повторний курс після двотижневої перерви.

ЕФЕКТИВНІСТЬ підтверджена клінічними дослідженнями ІПАГ АМН України.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: при температурі зберігання від 5 до 20ºС та відносній вологості повітря не вище 70%. Кінцевий термін споживання вказаний на блістері. Для запобігання небажаних наслідків рекомендуємо не вживати препарат після закінчення зазначеного кінцевого терміну споживання. Враховуючи значну цікавість дітей, рекомендуємо зберігати препарат в недоступному для дітей місці.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: особиста чутливість до компонентів.

УПАКОВКА: 30 капсул по 400 мг в блістерах.