укр | рус
УВАГА!
0
Розпочинається активна рекламна кампанія!
  далі
Проблеми сучасної людини
0
Як же зберегти здоров’я? Як продовжити активну фазу життя, зберегти творчий потенціал? Питання непросте, і хвилює воно сьогодні практично всіх.
  далі
Особливий світ Медіфлора
0
Окрім нових технологій сучасна людина потребує і традиційних методів оздоровлення, якими користувались наші предки. І тут на допомогу приходять Біологічно Активні Добавки (БАД). Сучасні технології дозволяють виділяти з їжі будь-які біологічно активні речовини, а БАДи дають нам можливість компенсувати дефіцит необхідних речовин, не займаючись пошуком необхідних і часто дефіцитних (з тих чи інших причин) продуктів, приготуванням дієтичної їжі.
  далі

Торговий дім «МЕДІФЛОРА»
000055_coloski.png«Торговий дім «МЕДІФЛОРА» – офіційний ексклюзивний представник заводу «МЕДІФЛОРА». Візитною карткою компанії є її продукція, яка відрізняється наявністю в складі полісолодових екстрактів – продуктів підвищеної біологічної цінності.

Продукцію розроблено Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології Академії медичних наук України разом із співробітниками Національного державного університету харчових технологій. Всі препарати компанії успішно були апробовані в провідних клініках країни за безпосередньої участі співробітників ІПАГ та рекомендовані до застосування людьми різних вікових категорій.

Застосування продукції компанії «МЕДІФЛОРА» – найбільш швидкий та ефективний спосіб підвищення захисних та регенеративних функцій організму, нормалізації функцій органів та систем.